piątek, 5 czerwca 2020

"Dotyk Anioła" Katarzyna Mak


Mówią, że każdy z nas ma swojego anioła. A jeśli ten anioł ma dwie ręce, nogi i pewnego dnia pojawia się w naszym życiu? Czy do zauważymy? Czy docenimy? Czy nasze zachowanie i to jacy jesteśmy go nie odstraszy?
Angel to skromna, zwyczajna dziewczyna, która pewnego dnia postanawia rzucić swoje dotychczasowe życie w Polce i wyjechać za ocean. Jedna szalona noc, nadmiar alkoholu i dziewczyna zostaje żoną przystojnego Bradley'a.
Brad zalicza się do tych niebezpiecznych mężczyzn, których lepiej omijać szerokim łukiem. Bez skrupułów zabija ludzi dla pieniędzy, jest bezczelny, arogancki, cyniczny i wybuchowy.

Kiedy tych dwoje staje na swojej drodze zmienia się wszystko. Bard zmienia swoje dotychczasowe życie i pozostaje wierny wobec Angel, a dziewczyna próbuje okiełznać mężczyznę, którego obdarzyła uczuciem niezwykle wyjątkowym. Czy związek, który opiera się na namiętności ma szansę na lepszą przyszłość? Czy Bard będzie stanie pokochać Angel? Czy dziewczyna zrozumie i wybaczy wszelkie tajemnice męża?

Życie jednak pisze całkiem inny scenariusz niż planujemy. Na drodze kruchego i świeżego związku Angel i Brada pojawiają się pierwsze problemy i tajemnice. Odmienne zdanie w podejściu do życia również potrafi poróżnić młodych małżonków. Jednak ich gorący romans i namiętne momenty sprawiają, że mimo wszystko tych dwoje potrafi się porozumieć, a Angel ze swoją wyjątkową lojalnością i miłością sprawia, że Bradley zaczyna patrzeć inaczej na świat, na przyszłość na Angel. Tylko czy demony przeszłości nie zniszczą tego co udało się zbudować? Czy Bradleyowi uda się pokochać wreszcie Angel?

Dawno tak mocno nie wciągnęłam się w książkę jak tym razem. Lojalność i wiara w drugiego człowieka, która jest bardzo mocno zaznaczona w tej historii zrobiła na mnie spore wrażenie. A między to wszystko zostały przeplecione sceny namiętności, intrygi i codzienne problemy.
Dwa przeciwne biegu, dwa odmienne światy, które zderzyły się ze sobą. Ona bezgranicznie dobra, skromna, uczciwa, lojalna... On bezduszny morderca pozbawiony uczuć... Czy to ma prawo się udać? Czy ślub w Vegas pod wpływem alkoholu nie był jednak błędem? Czy zaplanowane intrygi będą w stanie ich poróżnić?Trzymałam kciuki przez cały czas, aby ta historia zakończyła się pozytywnie jednak zakończenie... no nie spodziewałam się tego! Tak się nie kończy pierwszego tomu! Powiem Wam tylko tyle, że już nie mogę się doczekać kontynuacji, a książkę zdecydowanie polecam.

Książkę oceniam na cztery miotły.Pozdrawiam,
Zaczytana Wiedźma

1 komentarz:

  1. Cieszę się, że mam tę książkę i będę mogła ją przeczytać, bo jestem ciekawa tego zakończenia. 😊

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Na pewno Cię odwiedzę!

Będzie mi bardzo miło jeśli mnie polubisz!

Pozdrawiam,
Zaczytana Wiedźma