środa, 27 września 2017

KONKURS! "Jutro będziemy szczęśliwi" Anna Dąbrowska

Obiecałam więc zaczynamy! Tym razem konkurs na blogu!Do zgarnięcia jest jeden egzemplarz książki Anny Dąbrowskiej "Jutro będziemy szczęśliwi" [RECENZJA]

Co zrobić aby wygrać?

ZADANIE: W komentarzu pod postem konkursowym pokaż czym dla Ciebie jest szczęście. Może to być klip wideo, zdjęcie, rysunek, kilka zdań lub co Wam przyjdzie do głowy.
Koniecznie zostaw adres mailowy, abym mogła się z Tobą skontaktować.

Będzie mi miło jeśli polubicie fanpage Zaczytana Wiedźma 

REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest blog Zaczytana Wiedźma
2. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo ZYSK I S-KA
3. Konkurs trwa od 27.09.2017 do 08.10.2017
4. Nagroda zostanie wysłana tylko na terenie kraju
5. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową 
6. Zwycięzca zostanie wybrany poprzez moją subiektywną opinię

POWODZENIA!

Pozdrawiam,

Zaczytana Wiedźma

19 komentarzy:

 1. Szczęściem dla mnie jest mój dom rodzinny i osoby, które sie w nim znajdują, które kocham i które budują we mnie poczucie bezpieczeństwa, otaczając mnie miłością i troską. Tu znajduje się moje serce i cząstka mnie. To właśnie w moim rodzinnym domu czuję się szczęśliwa i bezpieczna ze względu na moich bliskich. Jest to moje magiczne miejsce na ziemi, moja ostoja, do której chcę zawsze wracać. Nie są mi potrzebne widoki, apartamenty gdy otoczona jestem rodzinnym ciepłem i zrozumieniem. Znajduję w nim wszystko co naprawdę wartościowe i cenne.
  kzawierucha482@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Czym jest dla mnie szczęście? Kiedyś myślałam "Boże, jaka ja bym była szczęśliwa, gdybym...". No właśnie. Gdybym. Nie doceniałam tego co jest tu i teraz. Więc czym aktualnie jest dla mnie szczęście? Rozwiązywanie z mamą krzyżówki, granie z tatą na konsoli. Długo wyczekiwany występ. Nowa książka, ładna pogoda i bezchmurne niebo. Drobnostki, dzięki którym czerpiemy radość z życia. Spotkania z przyjaciółmi, beztroskość i ta niewinność, która jeszcze we mnie pozostała. Wieczór spędzony przy filmie i gorąca kąpiel. Możliwość wyspania się ale i obowiązek zerwania się z samego rana. Zapach kwiatów, pierwszy śnieg, lub ulubiona piosenka w radiu. Serdecznie polecam założyć zeszyt, w którym zapisuje się rzeczy dla nas ważne i sprawiające radość ❤ Doceniłam te drobne rzeczy i cieszę się każdym podmuchem letniego wiatru i każdym dniem, kiedy szczypią mnie policzki z zimna ��❤
  julkajan12@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim szczęściem jest moja rodzina. Czas spędzony z mężem i córką to najwspanialsze chwile. Kazdy ich uśmiech to radosc dla.mojego serca. Szczęściem dla.mnie jest jesienny czas. Kocham naszą złotą, polską jesień. To najcudowniejsza pora roku. Paleta barw jaką prezentuje jest ucztą dla moich oczu. Świat wokół zamienia się w cudowny obraz namalowany pędzlem wybitnego malarza. Każdy liść, trawa, las oddają kojący i niepowtarzalny zapach, który jest nieporównywalny z niczym. Jesienią bajeczne wrzosy zdobią mój dom. Suszą się grzyby abym w wigilię za ich zgodą mogła za tym cudem przyrody zatęsknić. Jesienią uwielbiam kiedy świat szykuje się do snu, przyroda wycisza się, cudowne alejki mienią się liśćmi. A jesień w górach...tu brakuje mi słów na opisanie widoku tego szczęścia. Zadne słowo nie odda mojego zachwytu. Widok jesieni w górach zapiera dech, powoduje ze świat chwilami zatrzymuje się... Dla mnie jesień mogłaby trwać cały rok. Ponadto moim szczęściem jest to, ze mam wielu przyjaciól. Mogę się z nimi spotkac, rozmowy nie kończą się zaglądaniem w komórkę, poniewaz sami dla siebie jesteśmy interesujący i wazni...i szczęściem dla mnie jest to, ze mam pracę, którą lubię, w ktorej się rozwijam, czuję się potrzebna...

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęście to nie tylko spełnione marzenia… Szczęście to marzenia do spełnienia, cele i plany do wykonania. Droga do spełnienia marzenia, może być wyboista i kręta, ale równocześnie może dawać radość i szczęście. Wiem to z autopsji, jestem w ciąży z komplikacjami – ale chyba właśnie dzięki tym trudnościom mam chwilę na refleksję, że jestem szczęściarą – czekam na maluszka, a wszystkie niedogodności związane z koniecznością leczenia są przejściowe…
  Adres mailowy: agnes.cz....... reszta jak w zalogowaniu, nie chcę upubliczniać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęście dla mnie to mąż, bo bez niego nie byłoby dzieci. Jesteśmy od siebie uzależnieni jak szpak od wiśni, jak alkoholik od wina jak zegar od Pana Tik Taka.
  monika.deja@interia.eu

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę wszystkim powodzenia! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę powodzenia! :)
  Ksiazkowa-przystan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Moim największym szczęściem, może to oklepana odpowiedź, ale są moim najbliżsi, to że jesteśmy razem, wspieramy się w trudnych chwilach, pomagamy temu, który w danym momencie jest najsłabszy. Rodzina to podstawa, o którą warto dbać i walczyć za każdym razem, bo daje naprawdę mnóstwo, mnóstwo szczęścia!
  ksiegozbiorkasiny@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. https://imgur.com/a/PFTno
  Szczęściem dla mnie jest to, że żyję i wychowałam się w wolnej, bezpiecznej Ojczyźnie, którą kocham. To również posiadanie wolnej woli i rozumu, to moja wiara - światło mojej drogi życiowej. Szczęściem są również moja marzenia - te ważne, jak i całkiem błahe, a dla mnie jednakowo istotne. Staram się jednakowo dążyć do ich spełnienia ♥ Szczęście to moja rodzina, przyjaciele, najbliższe mi osoby oraz wspomnienie wszystkich pięknych chwil, których nikt mi nie zabierze, a dla mają wartość bezcenną. Ponadto, to także moje pasje, umiejętności i zdolności - książki, muzyka i rysowanie : moja małe wielkie miłości :)
  Mam trochę wolnego czasu, zrobiłam mały rebus związany z konkursem :D
  https://imgur.com/a/ctGMY

  adres e-mail: amidzio1713@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Szczęście dla mnie to ulotne chwile, które pojawiają się i znikają. To dzięki nim czujemy się wyjątkowo. Dzięki tym krótkim chwilą wiemy, że żyjemy, że nasze życie jest wypełnione różnymi sytuacjami i tymi dobrymi i tymi złymi, to dzięki nim cały czas mamy szansę się rozwijać i dążyć do osobistego spełnienia.

  OdpowiedzUsuń
 11. Moje największe szczęście to moja ukochana rodzina.
  To mój mąż którego kocham z każdym dniem mocniej i jestem wdzięczna, że prawie 16lat temu nasze drogi się spotkały.
  To moje dzieci- 2 chłopaki łobuziaki. Dają mi tyle radości w życiu, że jest to nie do opisania. Małe szkrabków które potrafią polepszyć każdy mój dzień.
  Naszym szczęściem jest, że to że jesteśmy zdrowi, mamy gdzie mieszkać i możemy pozwolić sobie na wakacje i wyjazdy.
  To jest moje Szczęście ❤
  dkowalewska362@gmail.com
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Szczesciem jest mozliwosc powrotu do kogos kogo sie kocha z kim zylo sie wiele lat z kim mozna porozmawiac i pomilczec. Chociazby z rodzicami. Wyjechac jest latwo jeszcze trudniej wrocic i przyznac sie do porazki. Szczesciem jest mozliwosc popelniac bledy rozwijac sie doazyc do spelniania marzen i miec zawsze kogos kto Ci wybaczy. https://www.youtube.com/watch?v=-67pGMcgW3k

  OdpowiedzUsuń
 13. Szczęście to mój ukochany,
  Gdy jest zawsze roześmiany!
  Szczęście to moja rodzina,
  Która od uśmiechu się nie ima!
  Szczęście, to ich wsparcie stałe,
  Wszystkie rady doskonałe!
  Że na nich zawsze mogę polegać,
  A należności im mogę zalegać!
  W problemie mnie samej nigdy nie zostawiają,
  W razie potrzeby zawsze mi pomagają!
  Miłością swoją mnie obdarowują,
  A na przywitanie zawsze całują!
  Kiedy trzeba wyleją kubeł zimnej wody na głowę,
  I powiedzą swoją mądrą mowę!
  Bo rady ich cenne są i pod uwagę brane,
  A nie tylko wysłuchane i zapomniane!
  Na nich liczyć mogę w każdej chwili,
  Bo dla mnie oni są bardzo mili!
  Szczęściem dla mnie jest każdy poranek,
  I kawy każdy wypity dzbanek!
  Książka w drodze do pracy przeczytana,
  Czy zupa na obiad akurat udana!
  Szczęście to dla mnie rzeczy maleńkie,
  Bo to one są właśnie takie piękne!
  Każde rano oczu otworzenie,
  To dla mnie piękne jest zbawienie!
  Cieszę się dniem każdym i chwilą,
  Każdą w życiu pokonaną milą!
  Uśmiech z ust mych nigdy nie schodzi,
  Bo on właśnie szczęście w mym życiu przewodzi :)

  Pozdrawiam
  gosia.s012@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. Szczęście to czas spędzony z moją rodziną i przyjaciółmi. Szczęście to uśmiech babci kiedy do niej przyjeżdżam. Szczęście to także zwariowane pomysły moich przyjaciół. Szczęście to także widok mojego psa merdającego ogonem. Szczęście to poczucie bezpieczeństwa i miłość najbliższych.

  poziomka205@interia.pl

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Na pewno Cię odwiedzę!

Będzie mi bardzo miło jeśli mnie polubisz!

Pozdrawiam,
Zaczytana Wiedźma